biuro@poligra.com.pl | tel.: 32 444 66 76

Koszyk 0

Wizytówki 3D SoftTouch

69.00 zł plus 23 % VAT

Rozmiar
Zadruk
Ilość
Ilość: 

Opis produktu

"Laminat Soft Touch" to matowa, miła w dotyku folia służąca do uszlachetniania druku. Wyróżnia się przede wszystkim fakturą. Miękka i matowa, przypominająca aksamit, pozwala się wyróżnić wśród konkurencji. Doskonale podbija kolorystykę druku. Zestawienie matowego laminatu o przyjemnej teksturze ze śliskim, błyszczącym lakierem wypukłym 3D daje świetny efekt.

"Druk wypukły" uzyskiwany jest przez lakierowanie selektywne specjalnym puchnącym lakierem przeźroczystym, który po zalakierowaniu miejscowo zwiększa swoją objętość. Technika ta daje możliwości podkreślenia niektórych elementów druku, poprzez nadanie im widocznej oraz wyczuwalnej w dotyku struktury 3D. W przypadku uszlachetniania elementów wydruku lakierem wypukłym nie zaleca się lakierowania dużych i małych elementów na jednym użytku jednocześnie.

W przypadku uszlachetniania lakierem wypukłym wizytówek, które są zbierane i drukowane arkuszami (różne rodzaje projektów na jednym wydruku), grubość lakieru wypukłego jest dostosowywana do najmniejszych elementów z projektów. Dlatego też, uszlachetnianie lakierem wypukłym na większych elementach (ponad 5mm), ma efekt zbliżony do lakieru selektywnego UV. W związku z powyższym, celem uzyskania wyrazistszej wyczuwalności „pod palcem” polecamy uszlachetnianie lakierem wypukłym obrysów większych elementów. Lakierowanie całej powierzchni może być mniej wyczuwalne „pod palcem”, jednak daje wyraźnie widoczny efekt.
Wizytówki dwustronne są lakierowane selektywnie tylko na awersie.

Wymiar wizytówek
90 x 50 mm - standardowy rozmiar wizytówki
85 x 55 mm - wizytówki 'euro' są krótsze lecz szersze od standardowych wymiarów

Materiał
karton biały matowy - laminowany Soft Touch o grubości 350g/m2

Kolory
CMYK oznacza to nieograniczoną liczbę kolorów (4+0 lub 4+4)

Uszlachetnienia
laminat Soft Touch oraz lakier wypukły 3D

Termin realizacji
Wykonanie wizytówek zajmuje nam 7 dni roboczych!

Informacje
Wizytówki Soft Touch 3D już od 0,32 zł / sztuka .

Company MAXXmarketing GmbH